חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

לאמן את עצמך להצליח: אתגר מיוחד שמיועד רק עבור מי שרוצה לשדרג את התוצאות

היי,

בשבוע שעבר הצגתי 2 טריקים קטנים לשתילת חשיבה אופטימית בתת המודע. השבוע, רציתי לקחת את מסע השיפור העצמי שלנו למקום חדש לגמרי – לשלב הביצוע. וזו גם הסיבה שהמאמר הנוכחי מיועד רק לאנשים שרוצים להצליח באמת. בלי תירוצים. הגיע הזמן לתכל'ס.

מאמרים – הדור הבא

לפני שבועיים פרסמתי הזמנה לרשת החברתית לאלו שבאמת מעוניינים להתקדם. כיף לראות כמה הצטרפו והתחילו להיות חלק מהקהילה. עם זאת, לא בזה הסתיים תפקידה של הרשת החברתית בשדרוג ההצלחה שלך.

עד רגע זה, פרסמתי בבלוג 325 מאמרים שמרכזים מידע יישומי שיכול לשדרג את התוצאות שלך. כן, אני יודע, גם אותי זה הדהים כשראיתי את המספר בבוקר. מצד שני, אני יודע משהו אחד שנכון כלפיי ומשותף לרוב האנשים שאני מכיר:

כשאין לי סביבה שמעודדת אותי ליישם, אני נוטה לדחות דברים. ואולי לא כולם כמוני. מצד שני, אני בטוח שיש המון כמוני בנקודה הזו. הרי רוב האנשים שסביבנו חיים את השגרה שלהם ולא שואפים למתוח את גבולות ההצלחה שלהם לקצה כמונו.

אתגר 30 הימים

עכשיו, מכיוון שכבר הרמנו את הרשת החברתית, אפשר להשתמש בה גם בדרך נוספת. אם שמת לב, התווספה היום במפתיע המילה "פורומים" לסרגל הניווט שלמעלה. אם נלחץ עליה נגלה שקיים שם פורום בשם "אתגר 30 הימים".

בפורום הזה כרגע אין כלום חוץ מהחוקים לאתגר 30 הימים. אם באמת בא לך להצליח, אני מאתגר אותך להצטרף אליי לאתגר 30 הימים. ורק כדי להוכיח שאני אחד מאלה שלא רק אומרים לאחרים מה לעשות, גם אני אהיה חלק מהאתגר.

חוקי אתגר 30 הימים הם מאוד פשוטים:

1. להחליט מהו התחום שברצונך לשפר במהלך 30 הימים הקרובים. זה יכול להיות "שכנוע", "מכירות", "כריזמה" או כל דבר אחר שבא לך לשפר

2. להחליט שנמאס לך מהתירוצים, מההצדקות ומכל דבר שעומד בינך לבין ההישגים שלך

3. לחפש בבלוג שלנו (יש שורת חיפוש בצד שמאל) את הנושא שהגדרת מקודם

4. לבחור מאמר 1 (אחד בלבד) כדי ליישם בכל יום למשך 30 הימים הקרובים

5. פתיחת נושא חדש בפורום "אתגר 30 הימים" שמיועד לתיעוד ההצלחה היומית שלך בדרך למטרה הסופית (זו שבסוף 30 הימים). מה שייכתב בהודעה עצמה הוא:

א. בפסקה הראשונה של ההודעה צריכים להופיע השם שלך והמטרה שאליה התחייבת ל-30 הימים הקרובים.

המטרות חייבות להיות מנוסחות בצורה שתכיל את הדבר שנרצה להשיג, את התאריך המדויק שעד אליו נשיג אותו, ואת המקום שבו אתם מעוניינים להשיג אותו ("בכל מקום" אם אין לכם משהו יותר ספציפי).

לדוגמה "אני רחמים דחיינוביץ' הולך לתרגל כל יום יצירת קשר עין נכונה (על פי המאמר הזה) בעבודה עד ה-27/11/2013".

ג. בפסקה השנייה צריכה להופיע התחייבות עצמית בניסוח הבא במדויק:

"אני מתחייב/ת בזאת בפניי ובפני כל מי שקורא את התחייבות זו, להישמע לחוקי האתגר ולעשות כל שביכולתי על מנת להביא את עצמי לשיפור ניכר. בנוסף, אני מתחייב/ת לבצע את כל המטלות שקבעתי לעצמי מבלי לנסות להתחמק ולוותר לעצמי." ולאחריו להוסיף את השם שלך.

ג. צורת כתיבה בשרשור: כל הודעה אחרי הראשונה תספר מה עשית היום למען המטרות שלך.

ד. מותר לכל אדם שרוצה לתת עצה לשיפור, לעודד ולהציע לשתף פעולה כדי לעזור באתגר לעשות זאת בתוך השרשור.

6. לצאת לדרך ולהתחיל לעדכן עד ההגעה ליעד – 30 ימים של יישום המאמר ששדרג את היכולת שלך.

זהו בינתיים. עכשיו, מסקרן אותי לראות כמה אנשים באמת מחוייבים להצלחה שלהם. ורק לאלו שבאמת רוצים להצליח: נתראה בפורום אתגר 30 הימים!

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: