בית > מאמרים על NLP > סרטון וידאו: איך אפשר להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות שפוגעות בנו?

סרטון וידאו: איך אפשר להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות שפוגעות בנו?

19 מאי 2019

היי,

בפעם הקודמת, הסברתי איך להתניע את המוטיבציה שלנו אחרי חופשה. היום, נענה על שאלה שעלתה מספר פעמים מקוראי הבלוג השבוע: איך נשתמש ב-NLP כדי להפסיק לחשוב מחשבות שמורידות אותנו, מבאסות אותנו ולפעמים, אפילו פוגעות באמונה שלנו בעצמנו?

איך להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות?

לכל אחד מאתנו זה קורה. אנחנו עומדים לעשות משהו והנה, הקול של פעם עולה. זה שמזכיר לנו את תוצאות העבר שלנו. זה שמזכיר לנו שאנחנו לא יכולים לעשות. ומה קרה בפעם הקודמת. ובינינו? קצת נמאס להילחם בו.

יכול להיות שהוא עולה כי מישהו אמר לנו שאנחנו לא מסוגלים. או כי ראינו מישהו מנסה לעשות את זה והבנו שגם אנחנו לא. יכול להיות שאפילו לא הצלחנו לעשות את זה בעבר. אף אחד מאלה, לא באמת מעיד בהכרח על היכולת שלנו להצליח לבצע אותו.

זו בדיוק הסיבה שבגללה צילמתי את הסרטון הבא. יש ב-NLP לא מעט כלים מעולים שניתן להשתמש בהם. אפילו אם עוד לא עברנו הכשרה ב-NLP. וזה, אחלה של כלי שיעזור לנו להפסיק לחשוב מחשבות טורדניות.

אז יאללה, שתהיה צפייה מהנה!

עכשיו אשמח לשמוע: מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

נ.ב. נשארו עוד מספר מקומות בסדנת הכישלונות הקרובה שלנו. מדובר בסדנה מדהימה וחווייתית שתגרום לנו להתאושש מכישלונות שנחווה בחיים הרבה יותר בקלות. אם מסקרן אותך לשמוע עוד עליה, זה הקישור עבורך: https://www.failure.co.il/

תגובות למאמר

| 0 תגובות

נשמח לשמוע מה דעתך:

    רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

      רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

        רוצה לקבל פעם בשבוע מאמר חדש על NLP, שכנוע, תת המודע ושפת הגוף? זה המקום להשאיר בו את המייל שלך: