בית > מאמרים על NLP > הודעה חשובה לכל מי שרצה להצטרף לקורס הנוכחי

הודעה חשובה לכל מי שרצה להצטרף לקורס הנוכחי

היי לכולם,

היום יש לי הודעה משמחת מהאגודה הישראלית ל-NLP שתקפה גם עבורכם, קוראי הבלוג, שלפחות חלקכם בוודאי ימצא כהזדמנות פז להספיק לעשות משהו שהם רצו במשך הרבה זמן ולא הספיקו מסיבות שונות:

———————————— 

שלום חברים,

עכשיו, ממש כשאנחנו עומדים בפני חג החנוכה ועל סף שנת 2010, החלטנו לצ'פר במתנה את כל מי שיבחר בכך – כל מי שעבר לפחות את ההכשרה הבסיסית לעיסוק ב-NLP (קורס הפראקטישנר) ולא משנה איפה, ושייך לרשימת הכיתוב הזו, זוכה בשנת חברות באגודה הישראלית ל-NLP ללא כל תוספת תשלום.

החברות מקנה בין השאר את הופעתכם כעוסקים (פראקטישנרים ומאסטרים ב-NLP) רשומים באתר האגודה הישראלית ל-NLP, הנחות לקורסים והשתלמויות שמועברות מטעמנו (או כאלו להן אנו נותנים חסות) וכמובן, נגישות לפורומים שלנו שנמצאים כרגע בתהליכי הקמה.

כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי לקבל את שנת החברות הזו בחינם היא לשלוח מייל חוזר, ובמידה ולא עברתם את ההכשרה אצלנו, לצרף את סריקת תעודת ההסמכה שברשותכם ונצרף אתכם אל תוך הרשימה.

חג חנוכה שמח,
אמיל

———————————–

אגב, אם עוד לא עברתם הכשרה רצינית ב-NLP ואתם מעוניינים להספיק לעבור אחת בכדי להגיע מוכנים יותר, אפקטיביים יותר ומשפיעים הרבה יותר לשנת 2010, בוודאי תשמחו לשמוע שתחילתו של קורס ההכשרה האחרון לשנת 2009 נדחתה ל-15 לדצמבר וכמו כן גם הנחת ההרשמה המוקדמת איתה ביחד (600 שקלים הנחה למשלמים מראש ב-2 תשלומי אשראי או צ'קים ו-1,000 שקלים הנחה למשלמים מראש במזומן).

כאשר תחליטו שעכשיו הוא הזמן המתאים ביותר עבורכם, אתם מוזמנים להספיק להירשם לקורס ההכשרה המתחיל ביום שלישי, ה-15 לדצמבר בסמינר אפעל. לפרטים נוספים והרשמה אפשר לשלוח מייל חוזר או לחליפין להתקשר אליי למספר הטלפון הסלולארי שלי (054-5242-228)

המשך שבוע מעולה,
ליאור

תגובות למאמר

| 0 תגובות

נשמח לשמוע מה דעתך:

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?