בית > מאמרים על NLP > להוריד ולשמור: חוברת עבודה מיוחדת שתשפר את הביטחון העצמי שלך באמצעות כלי NLP

להוריד ולשמור: חוברת עבודה מיוחדת שתשפר את הביטחון העצמי שלך באמצעות כלי NLP

27 ינואר 2019

היי,

בפעם הקודמת הצגתי 3 טעויות שכולנו עושים ופוגעות ביצירתיות שלנו. היום, רציתי לתת לך מתנה שהייתה נגישה בעבר רק לאנשים שקנו את ספר המכירות שכתבתי. כן, אותו ספר שלצערי, כבר לא נשארו יותר עותקים שלו.

להיות בטוחים בעצמנו באמת

ביטחון עצמי הוא מסוג הדברים שכל אחד היה רוצה מהם יותר. מסוג הדברים שרוב האנשים מאמין שאם רק היה לו יותר – היה מצליח יותר ומשיג יותר בקלות את כל התוצאות שכיוון אליהם. רק שזה לא בדיוק עובד בצורה הזו.

לרוב, הביטחון העצמי שלנו מושפע מדי מכל מני גורמים חיצוניים. תגובות שליליות. חוסר הצלחות. אפילו דברים ששמענו בחדשות ונדמה לנו שישפיעו עלינו. ואם כל אלה משפיעים עלינו כל כך בקלות, יכול להיות שאנחנו צריכים ליצור ביטחון עצמי מסוג קצת אחר.

לכן, יצרנו חוברת עבודה פרקטית המכילה 5 תרגילים עוצמתיים מעולם ה-NLP. תרגילים אלה מיועדים ללוות אותנו, החל מזמנים, בהם הביטחון העצמי שלנו עדיין רעוע ועד השלב שבו הוא מתייצב ובמקומו נבנה משהו חזק אפילו יותר. משהו, שיחליף את הביטחון העצמי הרגיל שלנו.

חוברת העבודה האחרונה שנצטרך כדי לשפר את הביטחון העצמי

אז לא. אני לא רוצה את המייל שלכם תמורת חוברת העבודה. או כל פרט אישי. אין בזה באמת צורך. בעיקר כי אני לא מתכוון להתחיל לדחוף לכם מיילים שיווקיים מציקים. אחרי הכל, אנחנו פה כדי לדעת, לתרגל ולהשתפר, לא?

אז מה שאני רוצה מכם זה רק את ההתחייבות שלכם לצאת לדרך ולהתחיל ליישם. ויותר מכך, לשמוע על השיפור שלכם. כי זה הדבר החשוב באמת. אז מבלי לבזבז עוד מילים, זה הקישור להורדת חוברת העבודה:

חוברת העבודה לפיתוח ביטחון עצמי

זהו להיום. עכשיו אשמח לשמוע: מה דעתך על חוברת העבודה?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור

 

נ.ב. אנחנו פותחים את ההרשמה למחזור 91 של קורס ההכשרה שלנו ב-NLP שמתחיל ביום רביעי ה-27 לפברואר 2019. אם גם לך בא ללמוד איך לקרוא שפת גוף, לתקשר עם כל אדם בקלות ולחזק את הביטחון העצמי והמוטיבציה שלך, זה בדיוק הדבר בשבילך.

כדי לקבל את כל המידע על מסלולי הלימוד, אני ממליץ לך בחום לדבר עכשיו עם יועצי הלימודים שלנו, במספר הטלפון 03-7445197. הם ישמחו להסביר על הקורס וכמובן, לשריין את מקומך בקורס, כדי לא לפספס את ההזדמנות.

תגובות למאמר

| 8 תגובות

נשמח לשמוע מה דעתך:

    רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

      רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?