לסמוך על עצמך יותר: 3 טיפים פשוטים להכפלת ביטחון עצמי שכל אדם יכול לעשות עכשיו

היי,

בשבוע שעבר, הצגתי 9 מיתוסים על מוטיבציה שחשוב לנפוץ כדי להתגבר על הנטייה לדחות. היום (ומכיוון שלא פרסמתי סרטון וידאו כבר המון זמן), אחשוף 3 טיפים משמעותיים שיכולים להכפיל את הביטחון העצמי שלך מתוך ארגז הכלים הפרטי שלי.

איך נכפיל את הביטחון העצמי שלנו?

נושא הביטחון העצמי תמיד עולה בשיחות עם אנשים. כמעט כל אדם בטוח שאין לו מספיק. ויש לזה סיבה מעולה. כמנגנון, ביטחון עצמי הוא פגום. אפילו השם שלו עושה רושם לפעמים כאילו שהוא הסתלבטות – זה "עצמי" למרות שכמעט כל מה שמשפיע עליו הוא חיצוני.

רק שיש דברים שאפשר לעשות ויכולים לשפר את הביטחון העצמי. והרבה מאוד מהם קשורים לדרך שבה אנחנו מתנהגים. לדרך שבה אנחנו מרשים לעצמנו להתנהג לעצמנו. ולפעמים אפילו לדרך שבה אנחנו צוברים ניצחונות קטנים בחיים שגורמים לנו לסמוך עלינו יותר.

לכן, נרצה להגדיל את המידה שבה אנחנו סומכים על עצמנו. ולשם כך, צילמתי את הסרטון הבא שבו אתן 3 טיפים שאני בדרך כלל נותן רק לתלמידים בקורס ה-NLP ואיתן אפשר לשפר את הביטחון העצמי שלנו עוד היום.

אז יאללה, לסרטון:

זהו להיום. עכשיו, אשמח לשמוע בתגובות מה דעתך על הסרטון?

שיהיה לך שבוע מעולה,
ליאור


תגובות

7 תגובות
 1. יוסף חיים טויטו
  יוסף חיים טויטו אומר:

  שלום
  קודם רציתי להגיד שאני מאוד מאוד מאוד… אוהב את הבלוג שלך אני חושב שיש בו כל מה שצריך כל פעם שאני מרגיש שיש בי משהו שאני צריך לשפר אני נכנס לבלוג שלך
  רציתי לשאול לפעמים אני רוצה לעשות משהו ואני מתבייש לעשות אותו ואני לא מצליח להתגבר עליו ואנשים כל הזמן לוחצים עלי לעשות זאת וזה די מעצבן ואני מרגיש מובך שאומרים לי זאת ואף אני ניהיה אדום
  רציתי לשאול אם יש לך כמה טיפים איך להתגבר

  הגב
  • ליאור ברקן
   ליאור ברקן אומר:

   היי יוסף,

   מכיוון שהצגת את הנושא בצורה קצת כללית, אשמח אם נמשיך את הנושא במייל כדי שתוכל לפרט מעט יותר ונראה איך אפשר לעזור. אשלח אליך מייל בקרוב ונמשיך שם.

   הגב
 2. שלמה
  שלמה אומר:

  לגבי שליטה במחשבות הבנתי שמדיטציה עוזרת מאוד בעניין הזה כי היא מאפשרת התמקדות במה שקורה כרגע וסילוק מחשבות לא נחוצות ומפריעות
  לא ניסיתי אבל אנסה

  הגב

פינגבקים וטרקבקים

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
מסקרן לשמוע מה יש לך להגיד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *