בית > מאמרים על NLP > אנחנו גאים להציג: גרסה 7.0 של האתר עלתה לאוויר (ו-2 עדכונים מסקרנים נוספים)

אנחנו גאים להציג: גרסה 7.0 של האתר עלתה לאוויר (ו-2 עדכונים מסקרנים נוספים)

22 יולי 2018

היי,

בשבוע שעבר, הסברתי מהי הטעות שרוב האנשים עושה ומונעת ממנו להיות כריזמטי באמת. היום ובצורה נדירה למדי, רציתי לעדכן קצת מה חדש ומתחדש בבית הספר שלנו ל-NLP. לשגרת המאמרים הקבועה נחזור ביום שישי הקרוב, בשעות הצהריים.

ההתרגשות בשיאה

יש משהו כיפי במיוחד בהתחדשות. בהקמה והרמה של משהו חדש. קצת כמו ילד קטן שמקבל מתנה. בוחן אותה מכל הכיוונים. מנער אותה. ולו רק כדי לקבל רמז מה יש שם בפנים. רק שכשאנחנו אלה שיוצרים, זה כיף אפילו הרבה יותר.

במשך השנה האחרונה, אנחנו מתלבטים איך לשדרג את האתר. לא שדרגנו אותו כבר המון זמן. קצת תיקונים פה ושם. ואז נוצר מצב שבו יש קצת בלאגנים בעיצוב האתר. לא הכל עובד. והאתר זז לאט יותר ממה שהייתי רוצה שיזוז. מבחינתי, זו לא הכנסת אורחים נעימה.

הכל מתחיל מצורת החשיבה הנכונה. האתר הוא לא עבורי. הוא עבורך. כדי שלך יהיה כיף להיכנס אליו. לקרוא בו. למצוא בו את המידע שיכול לעזור לך בצורה הטובה ביותר. לכן, עבדנו קשה בחודשים האחרונים והתוצאה… היא כמו שאתם רואים.

מה התחדש באתר?

האתר כמו שניתן לראות אותו עכשיו, בגרסה 7.0 שלו, נבנה מחדש לחלוטין תוך התמקדות ביעילות ובחוויית קריאה הרבה יותר טובה. בין המאפיינים החדשים שלו ניתן למצוא:

א. עיצוב חדש ומעודכן – העיצוב הישן היה… כל כך 2012. עמוס. תמונות לא קשורות. אפילו קצת מסיח לקריאה. לא עוד. האתר עכשיו מעוצב קליל יותר ונעים הרבה יותר לעין. על זה, שאפו עצום לענבל מ-Inline Studio ולצוות של Webguru.

ב. מהירות שיא – האתר הישן היה… כבד ואיטי יחסית למה שרצינו. והרבה מאוד אנשים, באים כדי לקרוא משהו שיוכל לעזור להם. רק שגם אז, כולנו היינו מעדיפים שהאתר יטוס ויגיע ישר לדבר שיעזור לנו. ולא שנצטרך לחכות. אז עכשיו – האתר טס. בדקו אותו.

ג. התאמה מלאה יותר למובייל – למרות שהאתר הקודם היה מותאם לטלפונים סלולריים, הוא לא תפקד כמו שצריך לדעתי. לא הייתה אפילו דרך לחפש מאמרים. לא היה נוח למצוא בו מאמרים נוספים לקריאה. ועכשיו, יש הכל. כולל מנוע חיפוש יעיל ומהיר של מאמרים.

אז כן, יכול להיות שיהיו עוד טיפה'לה באגים. זה הגיוני, כי הוא רק עלה. ואשמח מאוד לקבל ממך מייל במידה ומצאת משהו שלא עובד כמו שצריך. זה יתוקן מיידית. ומצד שני, כל כך כיף לי שהוא הרבה יותר נוח עבורך (וכל שאר הקוראים כמובן).

2 עדכונים נוספים

עיצוב האתר מחדש הוא רק חלק מרצף של דברים סופר מרתקים שקורים (ויקרו) אצלנו בתקופה הנוכחית. וכן, אם כבר עצרנו לרגע את רצף המאמרים, יש עוד 2 עדכונים ששווה לך לקבל:

1. סדנת הכישלונות – סדנת הכישלונות הקודמת הייתה הצלחה מסחררת. הכיתה הייתה מפוצצת באנשים. התרגולים היו מדהימים. אנשים יצאו מלאי התרגשות. והכי חשוב: מסוגלים להתמודד יותר בקלות עם כישלונות ולהתאושש מהם במהירות גבוהה יותר.

אני יודע. יש אנשים שרצו להספיק להיות בה ולא יכלו להגיע. יש גם כאלו שרצו לשמוע מאנשים איך היה שם, לפני שיגיעו. ומעבר להכל, יש אנשים שלא ידעו בכלל שהיא התרחשה. אז אם מסקרן אותך לקבל עוד מידע, כולל סרטון שמראה איך היה שם, הקישור הבא בשבילך:

https://www.failure.co.il

2. הפרויקט הסודי – כן חברים, יש פרויקט סודי על הפרק. הוא בבנייה כבר די הרבה זמן וצפוי לעלות בקרוב. עד כמה קרוב? בסוף החודש הבא. אז אני ממליץ לך לקרוא את המיילים הקרובים כדי לקבל את המידע ולא להישאר מחוץ לסוד העניינים. וכן, אנשי רשימת התפוצה יעודכנו לפני כל השאר.

זהו לבינתיים, ועכשיו מסקרן אותי לשמוע בתגובות: מה דעתך על האתר, בעיצובו החדש?

שיהיה לך המשך יום מעולה,
ליאור

תגובות למאמר

| 6 תגובות

נשמח לשמוע מה דעתך:

    רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

      רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?