בית > מאמרים על NLP > המלצה קצרה לשימור השפיות

המלצה קצרה לשימור השפיות

בימים שכאלה, בהם החדשות הן קצת פחות ממזהירות, לפעמים קצת קשה לנו לצאת מהאווירה של היום יום. אחרי הכל, איך אפשר להתמקד בהתפתחות האישית שלנו כשעל פניו המצב נראה ככה?

ובכן, תשובה לכך עשויה להיות פשוטה ומוזרה קצת. ובינינו, אם משהו נשמע מוזר וגורם לכם להרגיש טוב, למה לא לעשות?

אז מה צריך לעשות?

ידוע שבבישול אורז, על כל כוס אורז צריך להוסיף 2 כוסות מים ובאותה מידה, על כל דקת חדשות בה אתם צופים או קוראים או אפילו שומעים, קחו 3 דקות שבהם תעשו משהו בכדי לפתח את עצמכם:

קיראו ספר, הקשיבו לקלטת, צאו לסדנה (ולא משנה על איזה סדנה אתם חושבים בזמן שאתם קוראים את הפוסט עד סופו) , השקיעו במשפחה שלכם (שחשובה אפילו יותר משחיתות של נשיא או רמטכ“ל) ואפילו תזמינו את עצמכם לעשות את אותו הדבר שדחיתם כבר זמן מה בתואנה ש“זה יכול לחכות“.

העיקר שתעשו משהו בכדי לפתח את עצמכם.

אחדים מכם עשויים להגיד משהו כמו ”אין לי זמן לשבת 3 שעות לקרוא ספר טוב“. ובכן, אם אתם מבזבזים שעה וחצי על הצרות של אנשים אחרים ואין לכם עוד 3 שעות בשביל לעשות משהו שבאמת יקדם אותכם בחיים, מה דעתכם על לקצץ בזמן הצריכה של הדברים שגם ככה לא מקדמים אותכם?

ובינתיים, שמרו על החיוך שעולה כרגע על שפתיכם

ליאור

נ.ב. נשארו עוד קצת מקומות בסדנה שמתחילה בקרוב. תזכירו לאנשים שעשויים להתעניין בסדנה, שתקפיץ את יכולות התקשורת שלהם כמה רמות למעלה, ליצור איתי קשר ולהרשם לפני שיהיה מאוחר מדי.

תגובות למאמר

| 2 תגובות
  • על כל כוס אורז שמים 2 כוסות מים

    • צודק. זה נכתב ב-2006. מאז למדתי להכין אורז בצורה טובה יותר וזה אכן 2 כוסות מים (אלא אם אתה שואף להגיע לרמה שהאורז הוא יותר סטיקי ופחות "אחד אחד" ואז זה יותר). תודה על תשומת הלב. תוקן.

נשמח לשמוע מה דעתך:

    רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?

      רוצה לקבל מידע על קורס ההכשרה ב-NLP?