איך להתמודד עם חוסר הוודאות? מדיטציית NLP מיוחדת שתעזור לנו לחזור לתפקד בצורה יעילה

היי,

בפעם הקודמת הבאתי 5 טיפים שיעזרו לך לעבוד מהבית באופן יעיל בתקופה הנוכחית. היום, נענה על שאלתו של דודי, קורא ותיק בבלוג ה-NLP שלנו: מאז שהתחילה התקופה הנוכחית אני כל הזמן מוסח ולא מצליח לתפקד, איך אפשר לחזור להיות בשליטה ולתפקד במצב כזה?

במה יש לנו בכלל שליטה?

התקופה הנוכחית דורשת מאתנו להתמודד עם מצבים מאוד מורכבים. מצבים שבהם אנחנו נדרשים להמשיך לתפקד ולהתפרנס ככל האפשר. ובמקביל, להתמודד עם חוסר וודאות עצומה בנוגע לתקופה הקרובה ולמה שיקרה לנו אחריה.

את המצב אנחנו לא עומדים לשנות במאמר הנוכחי. אנחנו גם לא יכולים.

רק שבעוד שהמצב החיצוני לא תלוי בנו, אנחנו יכולים לשפר את המצב הפנימי שלנו. את התחושה שלנו. את היכולת שלנו להרגיש יותר בשליטה. וזו, כבר נקודת התחלה מעולה להתמודדות ולתפקוד ברמה גבוהה הרבה יותר.

איך נתמודד עם חוסר וודאות?

על מנת להתמודד בצורה טובה יותר עם המצב, הכנתי מדיטציית NLP מיוחדת שמיועדת לשפר את התחושה הפנימית שלנו. ולא רק זה, אלא גם יוצרת לנו כלי פנימי שיאפשר לנו להרגיש תחושה פנימית של שליטה רגועה, מתי שרק נרצה.

אז מבלי להוסיף עוד מילים, אפשר פשוט להפעיל את הנגן הבא, לשבת בצורה נוחה (לא נדרשת תנוחה מסוימת) וליהנות:

עכשיו, אשמח לשמוע בתגובות שמתחת למאמר: האם היה מעניין אותך שאקליט קבצי שמע נוספים כאלה?

שיהיה לך שבוע מעולה ובתקווה בשורות טובות,
ליאור

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לקבל פעם בשבוע עדכון למייל על מאמר חדש שעולה בבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע ופסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך? אם כן, זה המקום להשאיר בו פרטים:

רוצה שיועץ לימודים שלנו יחזור אליך ויעזור לך להחליט האם קורס ה-NLP שלנו, שילמד אותך לקרוא שפת גוף, לשכנע וליצור שינוי עמוק ויציב, הוא המתאים לך ביותר? זה המקום להשאיר בו פרטים:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: