Search
Close this search box.
needyourhelp

אני צריך את עזרתך כדי שהבלוג שלנו יהיה אפילו טוב יותר ב-2019

היי,

בפעם הקודמת, הסברתי למה רוב האנשים לא יצליח גם ב-2019 (ואיך לדאוג שאנחנו דווקא כן). לפני שנתחיל, רציתי להודות לכל מי ששלח את תנחומיו על מות חמי. המשפחה ואני מודים לכם מאוד וחשוב לנו שתדעו שזה באמת לא מובן מאליו.

היום (ורגע לפני ששנת 2019 מתחילה), אזדקק לרגע קצר מזמנך כדי שנוכל להפוך את מאמרי הבלוג לטובים אפילו יותר משהיו השנה. ורגע לפני זה, חשוב לי להסביר עוד משהו אחד קטן  שקשור לכל העניין.

מאיפה ההשראה לכתוב כל כך הרבה מאמרים?

אחת השאלות ששואלים אותי הכי הרבה היא "מאיפה ההשראה לכתוב כל כך הרבה מאמרים?". וזו שאלה מובנת. אחרי הכל, אני כותב את המאמרים בבלוג הזה מאז שנת 2006. ולעתים קרובות, אני כותב 2 מאמרים בשבוע. התשובה היא מאוד פשוטה.

זה לא קל. מי שיגיד לכם שזה קל לו וזורם, כנראה לא עושה את זה מספיק שנים. כי קל לכתוב בחודשים הראשונים. לפעמים אפילו ב-2-3 השנים הראשונות. רק שכבר עברנו את המשוכה הזו לפני הרבה מאוד שנים. המאמר הזה הוא המאמר ה-858 בבלוג.

וזה לא שלא עושים את זה. בטח שעושים את זה. כי זה חלק מהעבודה. ויותר משזה חלק מהעבודה, זה גם חלק מהשליחות. המאמרים מיועדים לכל מי שצריך עזרה בזמן אמת. וכתובים כדי שיהיה קל ליישם אותם עכשיו. ולא דרשתי מעולם כסף כדי לאפשר גישה אליהם.

אז נכון, יש פה אינטרס כלכלי. רק שהוא הפוך. אני מאמין קודם כל בנתינת ערך. ללא תנאים. גם לא "תשאירו לי מייל ורק אז אחשוף…". אלא לתת קודם ערך. ואז, לאפשר לאנשים לבחור אם הם רוצים ללמוד אצלי או לא. ולמזלי הטוב, רבים בוחרים להצטרף למשפחת תלמידינו.

כאן נדרשת העזרה שלך

אז מאיפה ההשראה לכתוב כל כך הרבה מאמרים? ובכן, מ-2 מקורות. הראשון הוא מחקר. אני בודק אילו תכנים הקוראים שלי אהבו יותר. שיתפו יותר. וכמובן, הגיבו עליהם הרבה יותר. ומייצר יותר כאלה. כי הם, אלה שכנראה עוזרים הכי הרבה לאנשים שקוראים את הבלוג.

המקור השני והמעניין יותר הוא אתם. התגובות שלכם. המיילים שאני מקבל. הפניות בפייסבוק. כמובן שאני לא חושף פרטים אישיים שמגלים מי כתב מה. רק שהשאלות והבקשות לכתיבת המאמרים הן בסיס מעולה לדעת על מה חשוב לכל אחד מכם שאכתוב.

וזו הסיבה שאני צריך את עזרתך. כתגובה למאמר זה אשמח לקבל תשובה פשוט על 3 שאלות קצרות. התשובה עליהן (בתגובות במאמר או בכל דרך אחרת), תעזור לי ליצור עבורך תכנים הרבה יותר טובים. אז יאללה, נתחיל:

 

א. האם נוח לך להתמצא באתר ובבלוג?

ב. האם מאמרי הבלוג שקראת עד עכשיו כתובים בצורה קלילה ומעניינת מספיק?

ג. האם היית מעוניין במינון גדול יותר של תכני וידאו בבלוג?

ד. על אילו נושאים הכי מעניין אותך לקרוא?

ה. האם יש שאלה ספציפית שמעולם לא היה לך את מי לשאול והיית רוצה תשובה עליה בבלוג? אם כן, אשמח לשמוע אותה

 

אני מודה לך מראש על התשובות. אשתמש בהן כדי להעלות תכנים טובים אפילו יותר מאלו שכבר עלו השנה. אחרי הכל, המטרה היא לא לכתוב לעצמי. אלא לספק תכנים שיתנו ערך גדול יותר עבור כל אחת ואחד מהקוראים. וכאן, זה המקום שלי להוכיח את עצמי עבורך.

שתהיה לכם שנה אזרחית מעולה,

ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

11 Responses

 1. כשקראתי את מה שכתבת נתת לי חשק לענות לך על שאלותך ולכן מעניין אותי לדעת עם איזה כלי מהNLP השתמשת שכל כך השתכנעתי

 2. לליאור היקר,
  לשאלותיך,
  1. אני חושבת שבעיצוב הקודם היה לי נוח יותר, אך גם לזה התרגלתי.
  2. מעטות הפעמים שדילגתי על מאמר כי לא עניין אותי.
  3. אולי תעשה פעם מאמר ופעם וידיאו. אם וידיאו, אז לדעתי שלא יהיה ארוך מדי (היה פעם וידיאו של מישהו בשם חן, אם אני לא טועה, שסיפר על אימון כושר או נתן דוגמא על הנושא וזה שיעמם אותי באופן אישי כי זה היה ארוך מדי איבדתי ריכוז.) אני אוהבת את המסרים המתומצתים שלך בוידיאו. נניח טיפים למשהו וכו'.
  4. אשמח לקרוא יותר על עבודה עם לקוחות דגש על הלקוח הישראלי, טיפים לעצמאיים, עסקים קטנים, פרילנסרים, בעיקר איך להתמודד עם סיטואציות כאלה.
  שתהיה לך שנה אזרחית טובה!

 3. א.כן
  ב.כן
  ג. לא ,מה שיש פשוט מצוין ומדויק
  ד.אתה מקיף הרבה נושאים המעניינים אותי אישית בצורה פשוט מעולה

 4. האתר והבלוג ידידותיים מאוד למשתמש.
  אתה כותב בחסד !!
  מעדיף מאמרים כתובים.
  אני לא יודע מה אני לא יודע אז פשוט תמשיך להזרים…..
  תודה רבה על שכבר יצרת , ממש לא מובן מאליו !!!

 5. כן
  כן
  ממש ממש.
  העצמה אישית, עבודה רגשית (לייצב את המצב רוח, לגייס את הרגשות להוביל אותך לעשייה, לבנות קומות).
  ובכללי תודה על הכל ואתה פשוט מדהים בצורה שקשה לתאר!!

 6. 1.כן
  2.כן
  3. כן
  4.מאוד מעניין אותי לשמוע על הפיתוח אישי שאתה מדבר .
  5.לא משהו מיוחד, נהנה ללמוד מכל מאמר שלך.
  תודה!

 7. אני מודה לך על כל המאמרים שאתה שולח,
  הכל מעניין ומעשיר אותי.
  יש לך כתיבה ברורה ותוכן מלמד.
  אתה עושה את זה נכון מבחינתי, כך שאין לי
  מה לשפר.
  מאחלת לך הצלחה בכל אשר תלך.

 8. א. האם נוח לך להתמצא באתר ובבלוג?

  כן מאוד נוח וקל.

  ב. האם מאמרי הבלוג שקראת עד עכשיו כתובים בצורה קלילה ומעניינת מספיק?

  חלק כן חלק לא.

  ג. האם היית מעוניין במינון גדול יותר של תכני וידאו בבלוג?

  מבחינתי שיהיה רק וידאו. מעדיף לצפות בסרטונים מעניינים על פני לקרוא מאמרים. יש לוידאו גם יתרונות שאפשר להעביר את המסר בצורה ברורה ומדויקת יותר מאשר מילים כתובות.

  ד. על אילו נושאים הכי מעניין אותך לקרוא?

  הסברים מעמיקים ומעניינים איך המוח עובד (נוירונים וכל האזורים במוח וכו׳), תת המודע, איך נוצר שינוי בתת מודע, איך נוצר הרגל במוח, איך אנשים שהמציאו את ההמצאות הכי מטורפות ב100 שנים האחרונות חשבו, איך שחקן השחמט הכי טוב בעולם חושב, איך לעשות מניפולציה על המוח שיעשה מה שאני יגיד לו ולא להיות עבד של התת מודע , איך לעשות דברים שנראים לי ״קשים״ בצורה כיפית בלי תירוצים ובלי דחיה ובזמן אמת שאני עושה אותם להרגיש כיף גם אם הם משעממים אותי בתכלס.

  ה. האם יש שאלה ספציפית שמעולם לא היה לך את מי לשאול והיית רוצה תשובה עליה בבלוג? אם כן, אשמח לשמוע אותה

  כל מה שכתבתי מקודם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לעבור קורס NLP ב-200 שקלים?

אם בא לך לקבל גישה לצילומי וידאו של הכשרות NLP שלמות וקורסי אונליין שיאמנו אותך בחומר הנלמד בעלות חודשית של 200 שקלים בלבד, זה הכפתור עבורך:

תפריט נגישות

אם המאמר הזה מעניין אותך, זה רק ההתחלה!

מה אפשר לקבל מאתנו ב-200 שקלים?

המאמרים הפתוחים מעולים. הם מלאים בכלים פרקטיים שיכולים לשפר לך את החיים. רק שקורסי ה-NLP באתר המנויים שלנו הם כבר ליגה אחת למעלה – הכשרות מלאות ב-NLP וקורסי אונליין שנבנו במיוחד כדי לקחת את כישורי קריאת שפת הגוף, המיומנויות החברתיות והשליטה העצמית שלך לשלב הבא. והמחיר? רק 200 שקלים חודשיים וכל התכנים פתוחים עבורך. מסקרן אותך לדעת על מה מדובר?