חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

חג פסח שמח!

חג-פסח-2022

אין עבדות גדולה יותר מלהיות כמו כל השאר. לעשות עוד מאותו הדבר. למרות שזה הדבר שגורם לאנשים לקבל אותנו יותר בקלות. בעיקר כי זה דורש מאתנו לכבות את מי שאנחנו באמת. הניצוץ שהופך אותנו למי שאנחנו.

עצם זה שמשהו התאים לנו פעם לא אומרת שהוא ימשיך להתאים לנו בהכרח. עץ לא יכול לגדול לשיא גובהו אם הוא נשאר בעציץ שהכיל אותו כשהיה שתיל. השתיל חייב את האדמה, את המים ואת השמש. רק שיותר מהכל, הוא חייב את המרחב לעלות ולצמוח.

פסח הוא חג שמסמל חופש. רק שאין עבדות גדולה יותר מלהיות כמו כולם. וכאן בדיוק נמצא מה שאני מאחל לכולנו: להפוך את 2022 לשנה שבה מי שאנחנו יצא סוף סוף לחופשי. כי זה החופש האמתי. להסיר את המסיכות.

אוהב אתכם מאוד,
ליאור

 

נ.ב. אם מסקרן אתכם לראות איך משרד הפרסום החדש שלי מפרסם ברכת חג שמח אחרת, זה זה: https://www.antimarketing.co.il/passover-2022

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: