חברים יקרים, בטווח הזמן הנראה לעין, לא יפתחו קורסים פרונטאלים חדשים. עמכם הסליחה, הנהלת בית הספר.

הודעה חשובה לכל קוראינו

שלום חברים,

פעם בשבוע ולפעמים בתדירות נמוכה אף יותר, אתם מקבלים מאיתנו ניוזלטר נחמד עם טיפים על שימוש ב-NLP בחיי היום יום. עם זאת, קולגות שלנו כבר נתקלו באנשים אשר מקבלים מיילים בניגוד לרצונם. בנוסף לאפשרויות ההסרה מרשימת הכיתוב המופיעות באתר, בעמוד הבלוג, יש גם הפניה בתחתית כל ניוזלטר אל אותה המערכת.

במידה ואתם מקבלים מיילים מאיתנו בניגוד לרצונכם, בשל תקלה או רישום כוזב, אנא מכם – השתמשו במנגנון הסרה זה או לחליפין השיבו במייל ונשמח לעמוד לרשותכם עם כל בקשה. כוונתנו היא לעדכן בניוזלטר שלנו אך ורק אנשים שמעוניינים לקבל אותו ונרשמו אליו ולכן תומכים בצורה מלאה בחוק הספאם שמונע הצפת דואר אלקטרוני לא רצוי ממנו כולנו סובלים לעתים.

ההתחייבות שלי ושל כל העוסקים בתחזוק האתר היא כי לעולם לא נעביר את הפרטים שלכם או את כתובות הדואר האלקטרוני ונגן עליהן ככל האפשר.

המשיכו ליהנות איתנו,

ליאור

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

תגובות למאמר |

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקבל עדכון שבועי?

במשך 15 שנים אנחנו מעלים בכל שבוע מאמר חדש לבלוג על NLP, שפת גוף, שכנוע, פסיכולוגיה שימושית והשימוש שלהם בחיים שלך. היית רוצה שאעדכן אותך ביום שני כשיעלה המאמר הבא?

* העדכון הוא ללא תשלום והפרטים שלך מוגנים אצלנו מספאם

איך אפשר ללמוד איתנו?

מכיוון שאין לנו כבר קורסי NLP פרונטליים ויכול להיות שפספסת את האפשרות ללמוד אצלנו, עדיין יש אפשרות ליהנות מקורס שלנו. 

באתר מיוחד שיצרנו ריכזנו צילומי הכשרות שלנו וקורסי NLP מקוונים שבנינו במיוחד עבורך. אם מעניין אותך ליהנות מקורס כזה זה הקישור עבורך:

אם המאמר הזה מעניין אותך, בשבוע הבא נפתיע אותך!

זה הזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו

בכל שבוע, אנחנו מעלים מאמר חדש על שפת הגוף, תת המודע, NLP והשימוש בפסיכולוגיה יישומית כדי לשפר את החיים שלנו. אם בא לך שנעדכן אותך כשעולה מאמר חדש, כל מה שצריך לעשות הוא להזין את כתובת האימייל שלך בשדה הבא וללחוץ על הכפתור: