חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
NLP מאסטר

רוצה לצפות בקורס NLP מאסטר ופראקטישנר ולחסוך אלפי שקלים?

בשבוע שעבר, הסברתי מהם 3 הכלים החשובים ביותר כשמשתמשים ב- NLP לעסקים מתוך הכשרת ה-NLP. היום, רציתי לעדכן בעדכון משמח במיוחד בנוגע לקורס ה-NLP מאסטר פראקטישנר. רק לפני זה, הקדמונת. אז יאללה נתחיל:

הודעה חשובה

לא אלך מסביב לבשורה: אני מפסיק ללמד NLP. טפטפתי את זה בין השורות. כתבתי את זה בקטנה פה ושם. רק שזו החלטה שקיבלתי בצורה מלאה. לאחר 15 שנים ויותר מ-130 קורסי הכשרה ב-NLP אני מסיים בימים אלה את הכשרת ה-NLP האחרונה שאעביר.

הסיבה העיקרית לכך היא הבן שלי. בשנתיים האחרונות קלטתי שמרוב הכשרות, אני פשוט מפספס הרבה מזמן האיכות שלי אתו. יש ימים שבהם אני רואה אותו פחות משעה בבוקר והופ, עבר יום כי בערב אני מרצה וכשאני חוזר… הוא כבר ישן. ואני לא מוכן לזה.

אז כן, אני טיפה משקשק לסגור עסק רווחי ולשים בצד מוניטין מוצלח. רק שבגדול, אני חוזר לתחום הפרסום ומתמקד בשיווק באמצעות תוכן. בינינו, זה הדבר שאני עושה מאחורי הקלעים כבר 2 עשורים גם ככה.

מה זה לא אומר? זה לא אומר שאפסיק לכתוב בבלוג. לפי הרגע, אין תכנון כזה ואני ממשיך לכתוב בו. אולי אפילו אעביר סדנה של ערב בנושא מסוים. רק שאת הכשרות ה-NLP הארוכות (הכשרות ה-NLP פראקטישנר וה-NLP מאסטר פראקטישנר) לא אעביר יותר.

אז מה הבשורה המיוחדת בנוגע לקורס ה-NLP מאסטר פרקטישנר?

מכיוון שאני עומד להפסיק להרצות ויש לי את צילומי הווידאו של קורס המאסטר ב-NLP, החלטתי לצ'פר אותך. באתר קורסי הווידאו ב-NLP שלנו הייתה חבילה שעלתה 5,000 שקלים. החבילה הזו הכילה עד עכשיו את צילומי קורס הפרקטישנר ועוד 3 קורסי אונליין.

רק שמעכשיו, ניתן למצוא בתוכה גם את צילומי קורס NLP מאסטר פראקטישנר (ההכשרה המתקדמת) בנוסף לשאר הקורסים שכבר היו בה. והקטע היפה הוא שזה לא מעלה את מחיר החבילה בשקל. כלומר, מקבלים פי 2 יותר ערך באותו המחיר.

אגב, אם כבר רכשת את החבילה הזו, לא צריך להוסיף שקל. כבר יש לך את קורס המאסטר בהמשך לקורס הפראקטישנר. ואם רכשת את אחד מהקורסים הקצרים יותר ובא לך לרכוש את החבילה הזו? אשמח לקבל ממך מייל ואסדר לך הנחה בשווי מה שכבר קנית מתוכה.

מה מקבלים בחבילת הקורסים שכוללת את קורס ה-NLP מאסטר?

בתוך חבילת הקורסים האינטרנטיים מקבלים את הקורסים הבאים:

קורס מתקדם ביצירת עוגנים

קורס העוסק בתחושות וברגשות וביכולת שלנו לשלוט בהם ולהעלות אותם לפי הצורך. כלומר, מדובר ביכולת להעלות איזה רגש או תחושה שאנחנו רוצים בזמן אמת אצלנו ואצל אחרים. אפילו במהלך שיחה ומבלי שהם יידעו.

למה זה טוב? נניח שיש זמנים שעוד קצת ביטחון עצמי היה עוזר לך. או שליטה עצמית שמונעת מעצבים לעלות. ואולי היית רוצה לאחרים להתרכז יותר כשהם מקשיבים לך. או שאולי למדת את הכלי הזה בהכשרת NLP איפה שהוא ומשום מה הוא לא עובד לך כמו שצריך.

בכל מקרה, זה כלי מעולה. על אחת כמה וכמה שהוא יישומי ומתרגל אותך ביישום שלו. וזה כלי שיכול לעזור במבחנים ובראיונות עבודה. במערכות יחסים עם בני זוג ועם ילדים. ויותר מהכל, הוא יכול להיות גלגל הצלה בזמנים קשים באמת. וכן, אני אומר את זה מניסיון אישי.

קורס לזיהוי מיקרו הבעות פנים

קורס שמאפשר לנו לקרוא תחושות שאחרים מנסים להסתיר מאתנו. כאלה שחולפות ממש לחלקיקי שניה על הפנים שלהם. ובניגוד לקריאת שפת גוף, פה מדובר במיומנות שלא מתפתחת מעצמה אם לא מפתחים אותה.

למה זה טוב? יש המון שימושים ליכולת לקרוא את התחושה האמתית של האדם שמולנו. במיוחד אם הוא מנסה להסתיר אותה או מיומן בזה (פוקר אההמ אההמ). מצד שני, יש לזה שימוש אפילו הרבה יותר טוב.

אם יש דבר אחד שמבאס בשיחה, זה לסיים פגישה ולחשוב שהלך טוב. רק כדי לגלות אחר כך שמשהו השתבש. היכולת לקרוא מיקרו הבעות מאפשרת לזהות את זה בזמן אמת. ואז, אם נדע להתאים את צורת התקשורת שלנו נכון, נוכל לשנות את התוצאה בלייב.

קורס מודל מילטון למתקדמים

קורס מיוחד שמאפשר לנו להשפיע על תת המודע של האדם שמולנו. רק מה, לעשות את זה בלי היפנוזה ובלי להישמע מוזרים. בצורה שהיא לגמרי שיחתית ורגילה. בצורה שאפילו אפשר לשלב בתוך הכתיבה שלנו.

למה זה טוב? הקורס הזה יכול לשדרג בצורה משמעותית את יכולת השכנוע שלנו. את היכולת שלנו ליצור שינוי עמוק ויציב בתת המודע. לשתול מחשבות ופקודות. לחזק את ההובלה שלנו. ואפילו ליצור מחשבה שמחזקת את עצמה.

מתי זה טוב למשל? נניח שמאמן אישי רוצה שהמתאמן שלו ימשיך לבצע את מה שנדרש ממנו גם מחוץ למסגרת האימון. או שהמוטיבציה תמשיך להתחזק גם בזמן שאנחנו לא שם כדי לעודד את האדם שמולנו. ומה עוד? כיד הדמיון הטובה.

קורס NLP פראקטישנר – NLP Practitioner

כאן כבר מדובר בליגה אחת מעל. צילומי וידאו של הכשרה בסיסית מלאה ב-NLP באיכות HD. ההכשרה כוללת את מלוא חוויית הלמידה ואת ההדגמות. ניתן ללמוד בה איך לשפר את היכולת שלנו לקרוא שפת גוף, להשתמש בשפת הגוף שלנו כדי להשפיע. וזה לא הכל.

אנחנו לומדים גם איך להשתמש במילים שלנו כדי לשכנע ולהשפיע על אחרים. איך לשאול שאלות כדי להבין אנשים אחרים לעומק. ואיך ליצור שינוי עמוק ויציב בעצמנו. כן, לפרק פחדים, לחזק את המוטיבציה ולשפר את עצמנו באמצעות הטכניקות הכי חדישות מעולם ה-NLP.

הקורס מלווה גם בקבצי הקורס שמסכמים את כל הנושאים שנלמדים בצורה מפורטת. רק דבר אחד נשאר לעשות: לתרגל את מה שנלמד ולקבל תוצאות. וכן, מדובר בגרסאות חדשות ומתקדמות ממה שנלמד ברוב ההכשרות בישראל.

קורס NLP מאסטר – NLP Master practitioner

קורס ה- NLP מאסטר הוא קורס ההמשך של ההכשרה הבסיסית ב-NLP. הוא משדרג את כלי ה-NLP שנלמדים בהכשרה הבסיסית ומתרגל אותנו בהם. הוא מלמד אותנו כלים נוספים (הן בתחום השכנוע וההשפעה והן בתחום יצירת השינוי).

ולא פחות חשוב: הוא מביא אותנו להבין אנשים הרבה יותר לעומק. לא רק איך הם חושבים. אלא איך בנויה החשיבה שלהם. ובהתאם לכך, איך אפשר ללמוד איך הם עושים משהו בצורה מעולה ולהעתיק את היכולת הזו. ובדיוק באותה המידה, ליצור שינוי עמוק אפילו יותר.

תחשבו ממש על היכולת לקחת יכולת שלכם שלא עובדת במקום הנכון ולהיות מסוגלים להפעיל אותה בזמן ובמקום הנכונים. כמו הוראות הפעלה מתקדמות יותר לתת המודע שלנו. ולא, אני לא מגזים. מדובר בהכשרה יישומית שבאמת יכולה לשנות את התוצאות שלנו.

כלללל אלה, בתוך החבילה שעולה 5,000 שקלים. וכן, אפשר גם לפרוס לתשלומים אם בא לך. עד 6. אז אם זה מעניין אותך, זה הקישור לחבילה: https://www.nlptools.co.il/courses/nlp-practitioner-master

ואם יש לך שאלות לפני רכישה, אני מזמין אותך לפנות אליי בכיף (בתגובות באתר, בטלפון או במייל).

זהו להיום. בשבוע הבא, חוזרים לכתיבת מאמרים רגילים.

שיהיה לך המשך שבוע מעולה,
ליאור

ליאור ברקן

ליאור ברקן הוא בעלים שותף במשרד הפרסום AntiMarketing ומייסד הפורטל הישראלי ל-NLP ובית הספר הישראלי ל-NLP. בעברו, מילא ליאור מספר תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום והנחה פינה קבועה בתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10. במאמריו, ליאור מביא טיפים מתוך ניסיונו בן 2 העשורים ביישום כלי ה-NLP וכלים נוספים מעולם הפסיכולוגיה בעולמות העסקים, העברת ההכשרות והייעוץ.

רוצה לשתף את המאמר?

אולי יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצה לעבור קורס NLP ב-200 שקלים?

אם בא לך לקבל גישה לצילומי וידאו של הכשרות NLP שלמות וקורסי אונליין שיאמנו אותך בחומר הנלמד בעלות חודשית של 200 שקלים בלבד, זה הכפתור עבורך:

תפריט נגישות

אם המאמר הזה מעניין אותך, זה רק ההתחלה!

מה אפשר לקבל מאתנו ב-200 שקלים?

המאמרים הפתוחים מעולים. הם מלאים בכלים פרקטיים שיכולים לשפר לך את החיים. רק שקורסי ה-NLP באתר המנויים שלנו הם כבר ליגה אחת למעלה – הכשרות מלאות ב-NLP וקורסי אונליין שנבנו במיוחד כדי לקחת את כישורי קריאת שפת הגוף, המיומנויות החברתיות והשליטה העצמית שלך לשלב הבא. והמחיר? רק 200 שקלים חודשיים וכל התכנים פתוחים עבורך. מסקרן אותך לדעת על מה מדובר?